DEMİRHAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!

Spread the love

İş Adamı Mehmet Demirhan, güçlü ve büyüyen bir Türkiye için durmak yok yola devam diyerek, Ak Partiye hizmetinin kaldığı yerden devam ettiğini söyledi.

 

Demirhan yaptığı yazılı açıklamada;  “Önümüzde bir referandum süreci var. Amacımız her zaman olduğu gibi Türkiye’de ve Yalova’da en güzel neticeyi almak. Bu sadece bir parti seçimi değil, yerel seçim değil, genel seçim değil, bu bir referandum! Yapılacak olan bu halk oylaması; Mecliste kabul edilen 18 maddenin, halkın oylarıyla anayasa değişikliğini kabul etmesi ve ülkemizde fiili olarak uygulanan sistemin resmiyete dönüşmesidir  aslında! Cumhurbaşkanlığı sistemi ve devamındaki sistemden bu yana halkımız büyük teveccüh gösteriyor.”

 

Türkiye’de birçok kesimden anayasa değişikliği noktasında olumlu tepkiler geliyor “spor dünyası, sanat camiası ve çeşitli iş dünyasından birçok vatandaş, çektikleri videolarla veya diğer alanlardaki paylaşımlarla bu referandumdaki tutum ve görüşlerini belirtiyorlar. Bizler de şunu söylüyoruz; “büyük ve güçlü Türkiye için yeni Türkiye yolunda, güçlü yarınlar için mazlumların ve mağdurların sesi olmak için bizde varız”

 

15 Temmuz’dan sonraki süreçte kamuoyunun yeni anayasa değişikliğine olan ihtiyacını hep beraber gördük. Toplumun her kesimi yan yana geldi ve darbecilere, teröristlere dur, dedi.

 

Ak Partide aktif bir görevim yok. Ancak yıllardır ben bu davanın neferiyim, 7 haziran seçimlerinde halkımızın nabzını yakından takip etme fırsatı yakaladım. İnşallah,  İl Başkanımız ve SKM Başkanımızla görüşmelerde bulunup, yapılacak bütün programlara katılmak istediğimi talep edeceğim. Gün oturma günü değildir.

Hep birlikte yeni Güçlü Türkiye için  #KararımızEvet

 

Ülkemizin birlik ve bütünlüğü için, Ekonomik ve siyasî istikrar için, İstiklâl ve istikbalimiz için, Mazlum coğrafyalar için, Küresel zulme dur demek için, Yeniden büyük Türkiye için #KararımızEvet

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.