KÜLTÜR MERKEZİ VE CEMEVİ ÇEVRESİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR

Spread the love

 

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Bağlarbaşı Mahallesinin üst kısımlarını, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kültür Merkezi ve Cemevi çevresinde kanalizasyon ve yağmur suyu hatları için çalışmalar devam ediyor.

 

Kısa zaman içerisinde bitmesi planlanan çalışmaları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yerinde inceleyerek projenin son durumu hakkında bilgiler aldı.

 

Sürekli büyüyen ve gelişen Yalova’da alt yapı yetersiz olduğu yerlerde yenileme ve kapasite arttırma çalışmaları bölge bölge devam ediyor. Sahada yapılan çalışmaları sık sık yerinde denetleyen ve çalışanlardan bilgiler alan Başkan Salman; “Bağlarbaşı Mahallesinde başlatılan çalışmalarla Arzu Sokak girişinden Kültür Merkezi ve Cemevi ile Terminalin bulunduğu alana kadar altyapı gözden geçirildi. Eksik olan ve daha önceden çalışma yapılmayan alanlarda Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldı. Eksikler giderilmek üzere başlattığımız çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi.  Yapılan çalışmalar sonrasında bu çevrede düzenlenmemiş altyapı kalmayacak. Altyapı bu çevrede de sorun olmaktan çıkacak” şeklinde konuştu.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.