ÖZEL ATAKENT HASTANESİ KADROSUNU YENİ DOKTORLARLA GÜÇLENDİRDİ

Spread the love

Özel Atakent Hastanesi hekim kadrosuna yeni isimleri ekleyerek gücüne güç katmaya devam ediyor. Dinamik, güvenilir ve akademi ağırlıklı bir hekim kadrosu hazırlığında olan Özel Atakent Hastanesi, Ortopedi ve Travmotoloji Polikliniği Kadrosuna Opr. Dr. İsmail KALKAR ‘ı ve Psikolog Melike GÜLMEZ ‘i dahil etti.

 

Ortopedi ve Travmotoloji Opr. Dr. İsmail KALKAR

 

1984 yılında Konya’ da doğan Opr. Dr. İsmail KALKAR , Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Opr. Dr. İsmail KALKAR, Taşköprü Devlet Hastanesi, Sudan Nyala Türk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde hizmet sundu.

Opr.-Dr.-İsmail-KALKAR.jpg

14 Şubat itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayacak olan Opr. Dr. İsmail KALKAR, Artroplasti ( Protez) Cerrahisi (Diz, Omuz, Kalça), Travma Cerrahisi (Kemik Kırıkları, Eklem Çıkıkları, Bağ, Tendon, Kıkırdak Yaralanmaları Cerrahi Tedavisi), Çocuk Ortopedisi (Gelişimsel /Doğmalık Kalça Çıkığı, Çarpık Ayak / Pes Ekinovarus ve Diğer Çocukluk Çağı Ortopedi Hastalıkları Tanı ve Tedavisi), Romatizmal Hastalıkların Tanı ve Tedavisi, Spor Hekimliği ( Omuz, Diz Artroskopi ), Her Türlü Eklem, Bağ Enjeksiyon Tedavisi (PRP, Hyaluronik Asit Vs.) sağlık hizmeti sunacak.

Ortopedi ve Travmotoloji Uzmanı Opr. Dr. İsmail KALKAR, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Psikolog Melike GÜLMEZ

 

1989 yılında Yalova’ da doğan Psikolog Melike GÜLMEZ, Okan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunu. 1 Hayat Özel Butik Bakım Merkezi, Yalova Melekler Rehabilitasyon Merkezi’nde görev yaptı ve Yalova merkezde kendine ait Psikolojik Danışmanlık merkezinde hizmet sundu.

PSİKOLOG-MELİKE-GÜLMEZ.jpg

13 Şubat itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Psikolog Melike GÜLMEZ , Psikolojik yardım, psikolojik danışmanlık, psikolojik rehberlik, şahsî ve grup psikoterapisi hizmetleri, Aile danışmanlığı ve çift terapisi, çocuk – ergen psikolojisi ve MMPI (Kişilik Envanteri ) değerlendirmelerde bulunacak.

Psikolog Melike GÜLMEZ, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Dermatoloji Uzmanı Uzm. Dr. Ragıp İsmail ENGİN

1979 yılında Erzurum’ da doğan Uzm. Dr. Ragıp İsmail ENGİN , Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını da aynı üniversitede tamamlayan Uzm. Dr. Ragıp İsmail ENGİN, Atatürk Üniversitesi Hastanesi, Gümüşhane Devlet Hastanesi, Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hizmet sundu.

Dermatoloji-Uzmanı-Uzm.-Dr.-Ragıp-İsmail-ENGİN.jpg

14 Şubat itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Uzm. Dr. Ragıp İsmail ENGİN, Egzama Tedavisi, Cilt üzerindeki Her Türlü Yara, Kist, Siğil Vb. Döküntülerin Tedavisi, Ciltteki Allerjik Kaşıntıların Tedavisi ve Alerji testleri ( Patch ve Prick ), Mantar Hastalıkları, Güneş Yanıkları – Lekeleri, İsilik – Pişik Tedavisi, Yaşlılık Benleri Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Tırnak Bozulmaları ve Batmaları Tedavisi, Kriyoterapi ( Dondurma Tedavisi), Elektrokoter, Dermatoskopi (Ben Takip Cihazı), Nevüs (Ben) ve Kist Eksizyonu, Saç Dökülmeleri Tedavisi konusunda sağlık hizmeti sunacak.

Dermatoloji Uzmanı Uzm. Dr. Ragıp İsmail ENGİN, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.