REVİZYON DİZ PROTEZİ AMELİYATI İLE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Spread the love

Düşme sonrası sol dizinde ağrı, basamama ve kilitlenme şikayeti ile hastanemize gelen Gül Eğilmez, Özel Atakent Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Serhan ÖRNEK tarafından uygulanan tedavinin ardından iyileşme yönünde hızla ilerliyor.

 

Diz protez ameliyatlısı hastamız evde düşme sonrası sol dizde ağrı, basamama ve kilitlenme nedeni ile acile başvurdu. Yapılan tetkiklerde travmaya bağlı protezi taşıyan kaval kemiğinde kırık saptanınca Özel Atakent Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Serhan ÖRNEK tarafından revizyon diz protezi ameliyatı yapıldı. Ameliyat sonrası şikayetlerinde kısa sürede rahatlama ve daha rahat yürüme elde edilen hastamız taburcu olduktan sonra ağrı kesici kullanmasına gerek kalmadığını ifade etti.

 

Tedaviden ve doktorumuzdan oldukça  memnun kaldığını, ağrılarının belirgin şekilde azaldığını ifade eden hasta;

 

“Acile girdiğim andan ameliyat ve sonrasında beni hiçbir şekilde yalnız bırakmayan güler yüzlü doktorum Serhan Örnek Bey’e, asistanına ve hemşirelere çok teşekkür ederim. Doktorumuz Serhan Örnek Bey Yalovamız için bir nimet inşallah değerini biliriz.” diye görüşlerini belirtti.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.