UMUT MERKEZLERİ’NİN ‘HEDİYELİK EŞYA SATIŞI GÜNLERİ’ BAŞLADI

Spread the love

Yalova Belediyesi, Umut Merkezleri kursiyerlerinin “Hediyelik Eşya Satışı Günleri” başladı. Umut Merkezleri kurslarına katılan kadınların ürettikleri ürünleri sattıkları sergi Yalova Sanat Galerisi’nde açıldı. 9 Şubat Perşembe gününe kadar devam edecek olan sergide el emeği göz nuru ürünler alıcılarını bekliyor.  

 

Kadınların el becerilerini geliştirmek, boş zamanlarını değerlendirmek ve ürettikleri ürünlerin satışını yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla katıldıkları Umut Merkezleri kursları bünyesinde “Hediyelik Eşya Satışı Günleri” başladı. 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi Yalova Sanat Galerisi’nde başlayan satış günlerinde her bütçeye uygun ürün bulunuyor. Özel tasarım takılar, sabun çiçekleri, organizasyon ürünleri ve el emeği nakış ürünleri Umut Merkezleri kursiyerlerince açılan sergide satışa sunuldu.

 

 

Umut Merkezlerindeki kurslara katılarak ürettikleri ürünleri burada satma imkanı bulduklarını belirten kursiyerler; “Kurslara gidip hem vaktimizi değerlendiriyor hem de ürettiklerimizi satışa sunuyoruz. Tüm Yalovalıları hem sergimizi gezmeye hem de alış veriş yapmaya davet ediyor, bize bu imkanı sağlayan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.