ATATÜRK İ.Ö.O’NUN PİLAV GÜNÜ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Spread the love

Atatürk İlköğretim Okulunun uzun bir aradan sonra okul aile birliğinin düzenlediği pilav günü veliler tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

Okul aile birliği başkanı Özge SEVİNÇLER, Pilav günü’nün amacının elde edilen gelirle okulun içinde çocukların rahatça kitap okuyabilmeleri için okuma köşesi yapmak olduğunu dile getirdi. SEVİNÇLER sözlerine yaptığımız çekilişte hiç boş olmadığını çıkan hediyelerin yapılan yardımlar için sembol olarak verildiğini, amaclarının bundan sonraki yıllarda, Pilav gününü geneleksel olarak devam ettereceklerini ve toplanan paralar ile çocuklarımaza daha iyi bir eğitim alanları ve araçları sunmakta kullanacaklarını söyledi.

 

 

Pilav gününe katılanların eğlenmesi için çeşitli yarışmaların yapıldığı, Bu yarışmaların katılanlar tarafından memnuniyetle karşılandığı, bir günlüğünede olsa  yaşamın stresinden uzakta zaman geçirdikleri için tüm okul aile birliği üyelerine teşekkür ettikleri dile getirdiler.

 

ATATÜRK-İ.Ö.O'NUN-PİLAV-GÜNÜ-BÜYÜK-İLGİ-GÖRDÜ-okul-aile-birliği-üyeleri.jpg

 

Okul Müdürü Hüseyin ÇİBİR programa katılarak, Okul Aile Birliği´ne yaptığı bu çalışmadan ve ayrıca velilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.