BAŞKAN SİLPAGAR’DAN RESSAMLARA ZİYARET

Spread the love

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Belediye Kültür Merkezi’ni ziyaret ederek resim kursiyerleriyle bir araya geldi. Resim Kursu öğretmeni Ceylan Geyik’ten kursla ilgili bilgiler alan Başkan Silpagar, kursiyerlerin çalışmalarını da tek tek inceledi.

 

EŞİ NURSEL HANIMIN RESMİNİ İLGİYLE İNCELEDİ

 

 

Kursa devam eden eşi Nursel Silpagar’la da bir araya gelen Başkan Silpagar, Nursel hanımın yapmakta olduğu zambaklar adlı yağlıboya tabloyu da beğendiğini dile getirdi. Başkan Silpagar, “Ben de resimden anlarım, babam da resimle uğraşırdı. Resimle uğraşan insanların bulunduğu ortamlara girdiğimde sakin ve huzurlu bir ortam görüyorum. Burada da aynı ortam var, herkes sadece tuval üzerine odaklanmış durumda. Kurslarımıza Çiftlikköylülerin gösterdiği teveccüh, kültürel faaliyetlerimizde bizi belediye olarak teşvik ediyor” dedi.

 

 

BAYAN SİLPAGAR, “KADINLARIMIZ HOBİLERİNE ZAMAN AYIRMALI”

 

Yıllardır resim sanatıyla uğraşan Bayan Silpagar da, tüm Çiftlikköylüleri Belediye Kültür Merkezi’nde devam eden kültür ve hobi kurslarına beklediklerini belirterek, “Zaman buldukça buraya gelerek değerli hocamız nezaretinde yağlıboya çalışmaları yapıyorum.  Özellikle bayanlarımızın kendi hobilerine, kendilerine bu şekilde vakit ayırmasından yanayım” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.