GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Spread the love

Subaşı Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleştirilen ‘Girişimcilik ve Kariyer Günleri Programı’ uzmanların ve girişimcilerin anlatımı ile Yalova Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

 

Subaşı Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘Girişimcilik ve Kariyer Günleri Programı’ Yalova Üniversitesi İİBF Konferans Salonu’nda yapıldı.

 

GİRİŞİMCİLİK-VE-KARİYER-TOPLANTISI-GERÇEKLEŞTİRİLDİ-1.jpg

 

Programa konuşmacı olarak; İŞKUR Yalova İl Müdürü Erhan Dede, KOSGEB Yalova İl Müdürü Oya Eryiğit, AKSA Fabrikası İnsan Kaynakları Uzmanı Didem Kirişçi, Yaşam Koçu Hülya Gözüaçan, SEFA MERVE Kurucusu Mehmet Metin, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı girişimcilerden Zuhal Akkoyun, Sercan Şık ve Cem Saraç ile Yalova Üniversitesi öğrencileri katıldı.

 

GİRİŞİMCİLİK-VE-KARİYER-TOPLANTISI-GERÇEKLEŞTİRİLDİ-volkan-yılmaz.jpg

 

Programda; girişimciliğe yönelme, kariyer arttırmaya yönelik çalışmalar ve iş alanları konusunda yapılması gerekenler detaylı şekilde anlatıldı. Program sonunda dinleyicilere çeşitli hediyeler verilirken, konuşmacılara da plaket takdim edildi. Programın yapılmasına desteklerinden dolayı Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz da plaketle ödüllendirildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.