KOCAMIN NİŞANLISI GÜLDÜRDÜ

Spread the love

Yalova Belediyesi’nin Mart ayı kültür etkinlikleri kapsamında Yalovalılar, tiyatrolar ile buluşmaya devam ediyor. Tiyatrolar Haftası kapsamında her gün farklı bir oyunun sahnelendiği kentimiz,ünlü sanatçılara da ev sahipliği yapıyor.

 

Her ay düzenlenen Yalova Belediyesi kültür etkinleri Mart ayı programında tiyatro oyunlarına ağırlık verildi. Tiyatrolar Haftası dolayısıyla 27 Martı içine alan hafta boyunca birbirinden farklı oyunlar Yalovalı tiyatro severlerin beğenisine sunuluyor. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Kocamın Nişanlısı” isimli komedi türündeki oyun izleyenlerden tam not aldı. Boşanma sürecinde olan bir adamın başka bir kadınla nişanladıktan sonra başına gelenlerin anlatıldığı oyun izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

 

 

Oyunu eşi Dilek Salman ve Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner ile birlikte izleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, gecenin sonunda oyunculara emeklerinden dolayı çiçek takdim ederek, teşekkür etti. “Atatürk’ün kenti Yalova’da sizleri ağırlamaktan onur duyduk” diyen Başkan Salman oyunculara “Yürüyen Köşk” kitabı ve “Yalova Benim Kentim” kitabını da hediye etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.