TÜGVA AİLESİ REİS FİLMİNİ İZLEDİ

Spread the love

3 Mart tarihinde gösterime giren, Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının anlatıldığı Reis filmi, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyelerinin 110 kişilik katılımı ile Özdilek sinemalarında izlendi.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının anlatıldığı Reis filmi, 25. Dönem AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Mehmet Demirhan’ın sponsorluğunda, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ailesinin 110 kişilik katılımı ile izlendi.  

 

 

Filme katılım sağlayan TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz: “Cumhurbaşkanımızın biyografisinin anlatıldığı bu filmde, 1933 yılında yaşanan gerçek olaylar ve Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikayesi anlatılıyor. TÜGVA ailesi olarak filmi izlerken gerek duygusal anlar, gerekse bizi gülümseten anlar yaşadık. Reis filmine uğraş veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Reis filmini izlememize vesile olan 25. Dönem AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Mehmet Demirhan ağabeyimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. TÜGVA Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Demirhan,  “Faydalı işler için yola çıkan TÜGVA ailesine bir katkımız olsun istedik. Gençliğimiz madem doğru bir yola çıktı, bu yolda reisimizin izi olsun o zaman dedik. Filmde, Cumhurbaşkanımızın çocukluk döneminden itibaren şu anki süreci anlatılıyor. Ümit ederim ki, bu film gençlerimizi daha da yüreklendirmiştir. Vesile olduysak ne mutlu bizlere” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.