AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI FATMA BETÜL SAYAN KAYA YALOVAYI ZİYATER ETTİ

Spread the love

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Referandum öncesi Yalova’da ziyaretlerde bulundu.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Altıovadan başlayan programına Uygulama Otelinde yemek ve kısa konuşmasıyla başladı.  Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak konuşmasıyla başladı. Aile politikalar bakanı Sayan Kaya  konuşmasında şehit aileleri, öksüz, yetim yaşlı ve engelliler adına bakanlığın yeni yönetmeliğiyle ilgili açıklamada bulundu.

 

 

Türkiye de ilk defa engelliler adına açılan Kılıç Aile Umut Evi’nin açılışında bulunan  Sayan Kaya’ya Ak Parti milletvekili Fikri Demirel Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak eşlik etti.  Sayan Kaya ev sakinleriyle samimi konuşmalar da bulundu. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Türkiye genelinde yayılacağını  dile getirdi.

 

 

2010‘dan beri beklenen bu proje Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü  Faruk Uysal, Müdür  Yardımcısı Arif Laçin ve Kılıç Aile sininde desteğiyle gerçekleşti. Önderliğini Yalova Tut Elimden Derneği Başkanı Güldane Kılıç sağladı, engelli vatandaşların daha sağlıklı ve aile olarak yaşaması için oluşturulan projenin amacına ulaşmış olduğunu dile getirildi. Bakan Sayan Kaya’nın ziyareti sırasında güzel görüntüler sahne oldu. Ev sakinleriyle sarılıp kucaklaşan bir dertlerinin ve isteklerinin olup olmadığını soran Sayan Kaya, bizim için ve Cumhurbaşkanımız için dua edin dileklerini bildirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.