ALTINOVA ‘EVET’ İÇİN YÜRÜDÜ

Spread the love

Altınovalılar Demokrasi ve Şehitler Meydanı’ndan başlıyarak “Ülkem için EVET yürüyüşü” gerçekleştirdiler.

 

AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen programa vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, ilçede fener alaylı yürüyüş yapıldı.

 

 

GENİŞ KATILIM

 

Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda başlayan programa AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve ilçe yöneticileri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, belde, köy ve mahalle temsilcileri, kadın ve gençlik kolları ile vatandaşlar katıldı.

 

 

“YIKAMAYACAKLAR”

 

Yürüyüş öncesi vatandaşlara seslenen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, iç ve dış vatan hainlerinin 15 Temmuz’da emellerine ulaşamadığını, bundan sonra da ulaşamayacağını söyleyerek, “Çünkü dimdik ayakta durak halk var. Siz dimdik ayakta durdukça vatan hainleri emellerine ulaşamayacaklar. Bizi yıkamadılar, yıkamayacaklar. 16 Nisan ülkemizin geleceği için önemli. Güçlü bir Türkiye için ‘Evet’ diyeceğiz. 16 Nisan’da gerekli yerlere gerekli en iyi cevabı vereceğiz” dedi.

 

 

“HALKIMIZA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

 

AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer de vatandaşlardan güçlü evet oyu isteyerek, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, sadece ülkemiz için değil dünya mazlumları için de çok önemli. Biz halkımıza inanıyor ve güveniyoruz. 16 Nisan sabahı vatandaşlarımızı sandıklara bekliyoruz” diye konuştu. Konuşmaların ardından vatandaşlar meşalelerle ilçede “Ülkem için EVET yürüyüşü” gerçekleştirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.