ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI ÇOCUK ŞENLİĞİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Spread the love

Göreve geldiği günden bu güne çalışmalarıyla ilçe halkının büyük sevgi ve beğenisini kazanan Armutlu Kaymakamı Uğur SEZER İlçede ilk defa iskele meydanında  “2017 Yılı Çocuk Şenliği” programı düzenledi. Çocuk Şenliği programına Armutlu Kaymakamı Uğur SEZER, Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, kamu kurum amirleri, okul öğrencileri,  velileri ve davetliler katıldı.

 

Şenliğe gelen çocuklarla tek tek ilgilenen Kaymakam Sezer Dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramının ülkemizde kutlanması, geleceğimiz olan çocuklara verdiğimiz önemin en büyük kanıtıdır, çocuklar bizim geleceğimiz her şeyimizdir, şenliğin çocuklara yarınları için özgüven kazandırdığını belirterek tüm çocuklara iyi eğlenceler diledi. Çocuk Şenliği programı illüzyon gösterisi, yüz boyama, danslarla gün boyu devam ederek çocuklar doyasıya eğlendiler. Şenlik kapsamında tüm çocuklara patlamış mısır, pamuk şekeri ve balon ücretsiz olarak dağıtıldı.

 

Kaymakam Sezer İlçede bu tür kaynaştırıcı etkinliklerin devam edeceğinin altını çizerek programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.