BAKAN IŞIK YARIN YALOVA’DA

Spread the love

Milli Savunma Bakanımı Fikri Işık, 04 Nisan 2014 Salı günü Yalova’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Halk oylamasına destek vermek amacıyla bir takım ziyaretler gerçekleştirip konferanslar verecek.

 

BAKAN-IŞIK-YARIN-YALOVA’DA-2.jpg

 

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın Yalova’daki programının Altınova’da başlayacağını söyleyen AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Halk oylaması kapsamında düzenlenen konferans ile Altınovalıları bilgilendireceğini ifade etti.

 

Milli Savunma Bakanı Işık’ın daha sonra Tersane bölgesinde bir dizi ziyaretlerde bulunacağını dile getiren Başkan Öztabak, tersane bölgesindeki çalışmalar hakkında bilgi alacağını ve istişarelerde bulunacağını belirtti.

 

Bakan Işık’ın daha sonra Yalova’da Yalı Caddesi’ndeki esnaf ile bir araya geleceğini sözlerine ekleyen Başkan Öztabak, saat 18:00’de Yalova Halk Eğitim Merkezi’nde Yalovalı vatandaşlar ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Halk oylaması kapsamında bir konferans vereceğini söyledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.