ÇİFTLİKKÖY’DE POLİS HAFTASI KUTLANDI

Spread the love

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172’inci yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası Çiftlikköy’de kutlandı. 23 Nisan Meydanı’nda gerçekleşen törene Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve İlçe Emniyet Müdürü Zafer Dinç’in yanı sıra ilçe protokolü ve ilçe emniyet teşkilatı mensupları katıldı.

 

 

Polis Teşkilatı adına Atatürk Anıtı’na çelenk koyan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Dinç,  yaptığı konuşmada, “Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti devletine yakışan, insan haklarına saygılı, demokratik değerlerine bağlı, içinde yaşadığı toplumun sevincini ve kederini paylaşan, gücünü vatandaşların huzurundan alan köklü bir geçmişe sahiptir. Ülkemizin ve ilçemizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında üzerimize düşen tüm sorumlulukları güleryüzle, objektif, yardımsever, dürüst ve özverili görev anlayışı ile yerine getirerek halkımızın sevgi, güven ve desteğini almaktayız. Vatandaşa hizmeti kutsal bilen polisimiz her an görev başındadır” dedi.

 

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da, Türk Polis Teşkilatı’nın 172’inci yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajda, halkımızın can ve mal güvenliğini korumak için günün her anında canla başla görev yapan, fedakârca çalışan, toplumumuzun acısını ve sevincini paylaşan Emniyet Teşkilatımızın 172’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, memleketin huzuru için canını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimiz, emeklilerimiz ve fiilen görev yapan polislerimize ve ailelerine huzur, sağlık ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.