YALOVALI ÇOCUKLAR 23 NİSAN’I AKSA AKRİLİK İLE KUTLADI

Spread the love

Aksa Akrilik, Yalovalı çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gerçekleştirdiği ücretsiz film etkinliği ve “Acryluna Elyaf Atölyesi” ile kutladı. Toplam 1.300 çocuk Aksa Akrilik’in“Aksa ile Gelişim Atölyesi” sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği etkinliklere katıldı.

 

 

Aksa Akrilik, 2013 yılından bu yana sürdürdüğü 23 Nisan Aksa Akrilik film şenliğini bu yıl 1.000 çocuğun katılımıyla gerçekleştirdi. Yalovalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Özdilek Cinetime sinemasında “Maşa ile Koca Ayı” filmini ücretsiz olarak seyrederek, bayramlarını kutladı.

 

Aksa Akrilik, ücretsiz film gösteriminin yanı sıra, “Acryluna Elyaf Atölyesi” ile de çocukları Acryluna’nın rengârenk dünyasıyla buluşturdu. Aksa Akrilik’in düzenlediği elyaf atölyesinde çocuklar, elyaflarla resim ve boyama yaptı, aynı zamanda da iki adet Türk bayrağını kırmızı elyaflarla süsledi. Yaklaşık 300 çocuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda“Acryluna Elyaf Atölyesi” ile keyifli zaman geçirdi. Yüne en çok benzeyen sentetik elyaf olan Akrilik Elyaf,  çocukların gerçekleştirdiği atölye çalışmasında en çok ilgilerini çeken malzeme oldu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.