BAKAN SÜLEYMAN SOYLU YALOVA ZİYARET VE AÇILIŞLARDA BULUNDU

Spread the love

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe’nin sahibi olduğu Hat-San Tersanesi’ni ziyaret etti ve ardından Altınova Trabzonlular Derneği Lokali, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından hizmete sokuldu.

 

Tersane çalışmaları hakkında Osman Pepe, HAT-SAN Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Talha Pepe ve tersane yetkililerinden bilgi alan Bakan Soylu, işçilerle de bir araya gelerek sohbet etti.

 

 

“TERSANE YOLU ÖNEMLİ”

 

Bakan Soylu, Altınova Tersane Bölgesi’nde yol çalışmaları hakkında Vali Yılmaz, Başkan Oral ve Tersane Girişimcileri A.Ş yetkililerinde bilgi aldı. Bölgenin önemine binaen yol sorunun kökten çözümlenmesi yönünde gerekli çalışmaların yapılması yönünde görüş belirten Bakan Soylu, “Bu konuyla ilgili birlikte bir çalışma yapalım” dedi.

 

 

Tersane ziyaretinde Bakan Soylu’ya; Yalova Valisi Tuba Yılmaz, Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Yalova İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun ve davetliler eşlik etti.

 

Bakan Soylu böylesi önemli yatırımlar gerçekleştiren tüm işadamlarını kutladı.

 

BAKAN SOYLU, DERNEK AÇTI

 

Altınova Trabzonlular Derneği Lokali, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından hizmete sokuldu.

 

 

Kemençe ile karşılanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Dermek açılışında Bakan Soylu’ya; Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, Yalova Valisi Tuba Yılmaz, Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve çok sayıda davetli eşlik etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.