BELEDİYESPORUN MİNİK TAEKWONDOCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

Spread the love

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü bünyesinde antrenörler Emrah ÖZÇELİK ve Hakime ÖZÇELİK nezaretinde çalışmalarını sürdüren minik sporcular 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Bandırma’da yapılan “1. Bandırma Kaymakamlık Kupası Taekwondo Müsabakası”’na katıldılar. 2005-2009 doğumlu sporcuların deneyim ve tecrübelerini arttırmaya yönelik yapılan müsabakaya Yalova Belediyespor kulübü 11 sporcu ile iştirak etti.

 

Balıkesir, Yalova, Kocaeli, Çanakkale ve Bilecik illerinden 252 sporcunun iştirak ettiği müsabakalar geç saatlere kadar sürdü. Çok çekişmeli müsabakaların yaşandığı turnuvada Yalova Belediyespor Taekwondocuları 2 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya ile döndüler.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan antrenör Emrah ÖZÇELİK; sporcularımızın ulusal faaliyetlerde İlimizi başarıyla temsil edebilmeleri için bu tür turnuvaların çok büyük önem taşıdığını belirterek, birçoğu henüz 6 aylık olan sporcularının göstermiş oldukları performans ve mücadelenin kendilerini mutlu ettiğini belirtti. 11 sporcuyla katıldığımız müsabakalarda 3 sporcumuz hariç tüm sporcularımızın madalya alması bizi ayrıca gururlandırdı. Bu tür turnuvalarda sporcuların performansı ve alınan sonuçlar yapmış olduğumuz çalışmaların ne kadar verimli olduğunu bizlere göstermektedir. Aynı zamanda hatalarımızı da düzeltmek için gereken dersleri çıkarıyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Çalışmalarımız konusunda bizlere destek olan İl Müdürümüz Metin KAPLAN, Belediye Başkanımız Vefa SALMAN ve Kulüp Başkanımız Resul KOCAAĞA’ya desteklerinde dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Müsabakalara katılan sporcular ve dereceleri

Adı Soyadı Sikleti Derecesi
Meva ÖZÇELİK Miniminik 25 Kg. 1.
Ömer faruk BALKAYA Miniminik 33 Kg. 2.
Abdullah Kaan ALTINOK Miniminik 30 Kg. 3.
Semanur ERKMEN Minik 50 Kg. 1.
Yusuf Kadri ÖZTÜRK Minik 40 Kg. 2.
Melike KAYA Minik 45 Kg. 2.
Aybike ŞAHİNÖZ Minik 59 Kg. 3.
Yusuf GEDİK Minik 36 Kg. 3.
Nesrin BALKAYA Minik 40 Kg.
Zehra AKDENİZ Minik 30 Kg.
Can Hakan ALTINOK Minik 40 Kg.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.