ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA DOĞRU YOLA ÇIKTI

Spread the love

Çiftlikköy Belediyespor bayan voleybol takımı Gençler Türkiye Şampiyonası maçları için Tekirdağ’a doğru yola çıktı. Yolculuk öncesinde Özdilek AVM’deki kahvaltıda bir araya gelen Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, Antrenör Mihrican Deviren ve voleybol takımı enerji depoladılar.

 

ÇİFTLİKKÖY’ÜN-SULTANLARI-TÜRKİYE-ŞAMPİYONASINA-DOĞRU-YOLA-ÇIKTI.jpg

 

Tekirdağ’da gerçekleştirilecek şampiyona maçları öncesi son derece moralli görünen voleybolcular, hedeflerinin tüm maçları kazanmak olduğunu belirttiler.

 

ÇİFTLİKKÖY’ÜN-SULTANLARI-TÜRKİYE-ŞAMPİYONASINA-DOĞRU-YOLA-ÇIKTI-2.jpg

 

Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, dört gün sürecek olan şampiyonada zorlu rakiplerle karşılaşacaklar. Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, sporculara moral vererek, “Bizler büyük zaferler kazanmak için bu yola çıktık. Ben ve yönetici arkadaşlarım sizlere güveniyoruz. Elinizden gelenin en iyisini yapacağınızdan şüphemiz yok. Tek amaç var oda kazanmak” dedi.

 

Voleybol Şube Sorumlusu Karadeniz, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve tüm voleybol takımı yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.