YALOVA ANNELERİ VE BEBEKLERİ, ANNELER GÜNÜ’NE HAZIRLANIYOR

Spread the love

Sosyal medyada İnstagram ve Facebook üzerinden organize olan Yalovalı Anneler ve Bebekleri grubu, Anneler Günü’nü hep birlikte kutlamaya hazırlanıyor.

 

Nisan ayının son haftasında bebekleriyle birlikte bir çok Yalovalı anne bir araya gelerek ilk buluşmalarını gerçekleştirmişti.

 

 

Fulya Us, Merve Demirel ve Aydan Bektaş’ın kurduğu grup, kısa zamanda büyüyerek Yalova’da yaşayan bebekli annelerin birlikte paylaşımlarda bulunduğu bir platforma dönüştü.

 

Facebook ve İnstagram’da “Yalovalıannelervebebekleri” hashtagi ile takip edilebilen grubun kurucuları, “Yalova’da anneler ve bebekleri platformu bizi çok heyecanlandırdı. Böyle bir etkinlik düzenledik ve katılımın çok fazla olduğunu görerek çok mutlu olduk. Şimdi Anneler Gününü hep birlikte kutlamak için bir etkinlik yapmak için hazırlanıyoruz. Grubumuzda bebekler ve anneleriyle ilgili, sosyal buluşmalar, etkinlikler,bölgedeki doktor önerileri, çalışan anneler için yardımcı arayanlar, evlerin temizliği gibi şeyler için yardımcı arayanlar da haberleşsin istiyoruz. Bilgi anlamında güzel paylaşımlar yapılıyor. Güzel işler çıkıyor. Yalova gibi bir yerde böyle paylaşımlar yaparak insanlara yardımcı olmak istiyoruz” diye konuştular. 2. etkinliğimiz Anneler Gününe Özel 13 Mayıs Cumartesi Çiftlikköy Engelsiz Cafede saat:14:00’te gerçekleşecektir. Tüm Yalovalı Anne adayları, Anneler ve Bebekleri davetlidir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.