KAYMAKAM UĞUR SEZER ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

İhlas Tatil Köyünde düzenlenen iftar yemeğine Şehit Yakınları, Gazilerin yanı sıra Armutlu Kaymakamı Uğur SEZER,Armutlu Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN,İlçe Jandarma Komutanı Ali COŞKUN ,İlçe Emniyet Amiri Alpaslan YEŞİLAY,İlçe Emniyet Amirliği personeli,İlçe Jandarma Komutanlığı  personeli , Kaymakamlık personeli ve aileleri katıldı.Ezanın okunmasıyla birlikte Müftü V.Celal BAYRAM’ın yaptığı duanın ardından oruçlar açıldı.

 

İftar sonrası Şehit Yakınları ve Gazilerle yakından ilgilenen Kaymakam Sezer yaptığı konuşmada ; Kurtuluş Savaşı,Çanakkale, Kore,Kıbrıs Barış Harekatı ve 15 Temmuz Şehitlerini saygı ile andıklarını, geride bıraktıkları yakınlarının her türlü ihtiyaçlarını karşılamanın kendileri için bir görev olduğunu,  her zaman Şehit Yakınları ve Gazilerimizin yanında olacağını vurgulayarak, Şehit ve Gazilerin devlete en büyük hizmeti yapmış insanlar olduklarını söyledi. Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden Şehitlerin ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin sağlanması sırasında Gazi olanların haklarının asla ödenmeyeceğini dile getiren  Kaymakam Sezer  bu mübarek ayda sizlerle bir araya gelmekten çok mutluyum, devletimizin kapıları dün olduğu gibi bugün de ardına kadar sizler için açıktır dedi.

İftar yemeği programı şehitlere yapılan dua ile son buldu.

 

Bunları da sevebilirsiniz

KAYMAKAM UĞUR SEZER ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ” için bir yorum

  1. Böyle güzel ramazan aylarında iftar yemeği verilmesi çok iyi bu güzel bir şey olduğunu düşünüyorum. Organizasyonları düzenleyen ve iftar yemeği verenlerin Allah duvalarını kabul etsin inşallah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir