ÇİFTLİKKÖY KARATECİLERİ ÇANAKKALE’DE ŞAMPİYON

Spread the love

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Çanakkale’de düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi, Milli Birlik ve Beraberlik Günü Karate Şampiyonası’nda takım halinde birinciliğe ulaştı. Antrenör Halil İbrahim Yüksektepe öncülüğünde 16 sporcuyla turnuvaya katılan Çiftlikköy karatecilerinin tamamı madalya kazanarak kürsüye çıktı.

 

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı’nın elde ettiği başarıyla Çiftlikköylüleri bir kez daha gururlandırdığını ifade ederek, “Çanakkale gibi tarihimizin dönüm noktası olan zaferlerle taçlanmış topraklarda, 15 Temmuz dolayısıyla yapılan böyle anlamlı bir turnuvada takım halinde birinciliği elde eden sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik ediyorum. Bizleri çok mutlu ettiler, başarılarının devamını diliyorum. Spora ve sporcuya desteğimiz her zaman sürecek” diye konuştu.

 

 

22-23 Temmuz tarihlerinde Çanakkale’de düzenlenen turnuvaya katılan Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, turnuvada 4 birincilik, 5 ikincilik, 4 üçüncülük elde etti. 2009 doğumlular kategorisinde Gökay Sökmen, 2006 doğumlularda Ahmet Refik Çakır, Muhammet Ağır ve Selinay Sökmen birinci olarak altın madalyaya ulaştı. 2007 doğumlularda Rayet Hilal Özbayrak, 2005 doğumlularda Tuana Keklik, 2004 doğumlularda Ahmet Arda Duru, 2003 doğumlularda Ayşenur Bengisu Şenol, 2000 doğumlularda Zeynep Gülsüm Özbayrak ikincilik kürsüsüne çıkarken, 2006 doğumlularda Hilal Umurbek, 2005 doğumlularda Rahman Emirhan Özüdoğru ve Özge Şahin, 2004 doğumlularda Yiğitcan Koç üçüncülüğü elde eden sporcular oldu. Böylece turnuvada yer alan Çiftlikköy ekibi toplamda 16 madalya ile takım halinde birinciliği elde etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.