ÖZEL ATAKENT HASTANESİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI KADROSUNA YENİ HEKİM

Spread the love

Özel Atakent Hastanesi güçlü hekim kadrosuna yeni isimler, yeni tıbbi bölümler ekleyerek Yalova’nın büyüyen ve gelişen hastanesi olmaya devam ediyor. Dinamik, güvenilir ve akademi ağırlıklı bir hekim kadrosu ile Özel Atakent Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet SEÇER ‘i dahil etti.

 

 

1976 yılında Kırşehir‘ de doğan Doç. Dr. Mehmet Seçer, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlayan Doç. Dr. Mehmet Seçer, 2016 Nisan ayında Doçentlik ünvanını almıştır. Tunceli Pülümür Merkez Sağlık Ocağı, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Beyin Cerrahi Kliniği Asistanlık Eğitimi, Siirt 30 yataklı Seyyar Cerrahi Asker Hastanesi Askerlik görevi, Artvin Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği, Şehitkamil Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği Başasistanlık Görevi, Şehitkamil Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği, Özel Deva Hastanesi, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Medicabil Hastanesi’nde hizmet sundu.

29 Temmuz itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Doç. Dr. Mehmet SEÇER, Beyin kanamaları (Beyin damarlarına ait anevrizmaların (balonlaşmalar), Arteriovenöz malformasyonların (damar yumakları) yol açtığı kanamalar), Beyin ve kafatasına ait tüm tümörler ve kistler, Hipofiz tümörleri ve sellar-parasellar tümörlerin endonazal endoskopik (kafatası açılmadan, burun deliği içerisinden girilerek yapılan) cerrahisi, Kazalar, düşmeler ve ateşli silah yaralanmaları sonucu oluşan beyin kanaması, kafatası kırıkları; boyun, sırt ve bel bölgesindeki omurga kırıkları ve omurilik zedelenmeleri, Pediatrik nöroşirurji disiplini içerisinde doğumsal beyin ve omurilik hastalıkları (gizli veya kese şeklindeki omurilik açıklığı ya da gelişimsel bozukluğu), Doğumsal veya sonradan gelişen hidrosefali (beyin sıvısının beyinde aşırı birikmesi), Şant operasyonları, Doğumsal beyin kistleri, Bebek ve çocuklara ait tüm beyin ve omurilik cerrahisi girişimleri (tümörler ve yaralanmalara bağlı durumlar), Bel ve boyun fıtıkları, Omurilik kanal darlığı, Bel kayması (spondilolistezis), Mikroskobik Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi, Tüm omurga ve omurilik tümörleri, kistleri ve enfeksiyonları, Omurilikle ilgili özel hastalıklar (Siringomiyeli, Chiari Malformasyonu), Tuzak nöropati denilen kol ve bacak sinirlerinin her türlü sıkışması travma ve kesikleri, Beyin Tümörlerinin cerrahi tedavisi, Trigeminal nevralji, ağır kanser ağrıları, tik hastalığı (hemifasiyal spazm) gibi hastalıkların cerrahi tedavisi (Fonksiyonel nöroşirürji), Skolyoz (omurganın boyun, göğüs, bel bölgelerinde görülebilen, yana doğru eğriliği) operasyonları alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet SEÇER, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.