ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’NDE NÜKLEER TIP UZMANI

Özel Atakent Hastanesi güçlü hekim kadrosuna yeni isimler, yeni tıbbi bölümler ekleyerek Yalova’nın büyüyen ve gelişen hastanesi olmaya devam ediyor. Dinamik, güvenilir ve akademi ağırlıklı bir hekim kadrosu ile Özel Atakent Hastanesi, Nükleer Tıp Polikliniği Kadrosuna Uzm. Dr. Muhteşem BURAK ‘ı dahil etti.

 

1955 yılında Diyarbakır‘ da doğan Uzm. Dr. Muhteşem BURAK , Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını Ok Meydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Uzm. Dr. Muhteşem Burak, Erzurum Sağlık Müdürlüğü, Üsküdar Belediyesi Sağlık İşleri, Ok Meydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Siyami Hersek Göğüs – Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hizmet sundu.

17 Temmuz itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Uzm. Dr. Muhteşem BURAK, Kalp (miyokard perfüzyon) Sintigrafisi, Kemik Sintigrafisi, Tiroid Sintigafisi, DMSA, DTPA ve MAG3 Böbrek Sintigrafisi, Gastroösefagial Reflü Sintigrafisi, Akciğer Perfüzyon Sintigrafisi, I-131 Tüm Vücut Tarama, Lenfosintigrafi, Paratiroid Sintigrafisi, Gastrointestinal kanama yerinin saptanması, Meckel divertikülü sintigrafisi, Sentinel lenf nodu Sintigrafisi, Radyoaktif İyot ile Hipertiroidi Tedavisi konularında sağlık hizmeti sunacak.

Nükleer Tıp Uzmanı Uzm. Dr. Muhteşem BURAK, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir