11. SERMAYECİK ÇİLEK FESTİVALİ BAŞLIYOR

Bu yıl 11.cisi düzenlenecek olan Sermayecik Çilek Festivali 13 Ağustos 2017 Pazar günü  saat 12: 30 da başlıyor. Yalova ilinin en çok ilgi gören festivallerinden biri olan Sermayecik Çilek festivaline katılımın bu sene de yoğun olması beklenmektedir.

 

Festivalde Köy Meydanı Düzenlemesi ve Çilek Anıtının açılışı, çilek güzellik yarışması, çilek yetiştiriciliği yarışması, müzik dinletisi ve ikram olacaktır.

 

Festival için konuşan Sermayecik Köyü Muhtarı ve S.S.Sermayecik Kalkınma Kooperatifi Başkanı Resul ÇİFTÇİ “Başladığı günden bugüne kadar her geçen gün kalitenin artarak devam ettiği festivalimizde festivalin her aşamasında maddi ve manevi her türlü destekte bulunan, festivalin bugüne kadar büyüyerek gelişmesini sağlayan Yalova İl Özel İdaresine, Meclis Başkanına ve üyelerine, Altınova Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Dr. Metin ORAL’a teşekkürlerini sundu.”

 

 

 

Resul ÇİFTÇİ tüm Yalova ve çevre illerde oturanları bu güzel günde Sermayecik halkıyla beraber olmasını isteyerek herkesi şenliklerine davet etti.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.