BAŞKAN SALMAN “EĞİTİM, HAYATIMIZIN EN ÖNEMLİ UNSURUDUR”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman 2017-2018 Eğim-Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Mesajında eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Salman; “Sadece ülkemizde değil tüm dünyada barışın ve huzurun hakim olması için en önemli unsur eğitimdir” diyen Başkan Vefa Salman mesajında şu sözlere yer verdi;

 

“Değerli çocuklar, kıymetli gençler;

 

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı çalacak ilk ders ziliyle birlikte başlayacak. Bizim öncelikli arzumuz geleceğimizin teminatı siz değerli çocuklarımızın, gençlerimizin çağdaş eğitim anlayışı ile yetişmeleridir.Geleceğimize umutla bakan sevgili gençlerimiz, sizler sayesinde ülkemizi daha ilerilere taşıyacağız. Cumhuriyetimizin kurucusu, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiğiçağdaş çizgiden asla sapmayarak Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük güvencesi olmaya devamedeceksiniz. Bu sebeple de elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza olan inancım tamdır.

 

Kendilerini genç nesillere yeni şeyler öğretmeye adamış, ülkemizin her köşesinde görev yapan değerli öğretmenlerimizin, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu yolda çağdaş nesiller yetiştirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğretmenlerimize kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, eğitim hayatına başlayan yavrularımız başta olmak üzere tüm öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.