ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ 11. CITYTECH FUARINA KATILDI

Spread the love

Çiftlikköy Belediyesi, Ankara Anfa  Altınpark EXPO Center’de yapılan CITYTECH 11.Uluslararası Belediye ve Çevre Ekipmanları Fuarı’nda açtığı standla yerini aldı.

 

BAŞKAN SİLPAGAR FUARIN AÇILIŞINA KATILDI

 

Fuarın açılışını Başbakan Müsteşar Yardımcısı Harun Çelik, Kıbrıs Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Yalçın Benli ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, diğer katılımcı belediye başkanları ile birlikte yaptı. Fuara Arnavutluk, Tunus, Fas, Cezayir, Mısır gibi ülkelerden de katılımlar oldu.

 

 

Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Harun Çelik açılışta yaptığı konuşmada, “Bu sene ANFA’da 3 fuarımızı birden açıyoruz. Belediyecilik ve Çevre Fuarı, Bahçe ve Peyzaj ve Su Teknolojileri Fuarı. Bu 3 fuarımız da 200’e yakın marka ile, 90 tane katılımcı ile bu fuar gerçekleştiriliyor. Belediyelerimiz, suyundan, kanalizasyonuna, arıtma suyuna kadar her şeyiyle, insanlara hizmet için kullanılan bir araçtır. Hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

BAŞBAKANLIK MÜSTEŞAR YARDIMCISI ÇİFTLİKKÖY STANDINI GEZDİ

 

Fuarda ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterdiği stantlardan birisi Çiftlikköy Belediyesi standı oldu.  Farklı görselleri ve rengarenk çiçekleri ile diğer stantlardan ayrılan ve farkını belli eden Çiftlikköy standını açılışın hemen ardından Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Çelik ziyaret etti. Başkan Silpagar, Çelik’e standta orkide hediye etti.

 

 

SİLPAGAR, “”AMACIMIZ ÇİFTLİKKÖY’Ü EN İYİ ŞEKİLDE TANITMAK”

 

Geçtiğimiz yıl da fuara katılan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a, açılıştan önce yaptığı konuşmada geçen yıl fuarda geçirdiği rahatsızlığı hatırlatarak, “Allah önce sağlık, sıhhat versin. Buraya gelince yine geçen seneki anılarım canlandı. Ve milletimize, devlet-i alimize hizmet etmeyi ve devlet-i alimizle beraber yücelmeyi yüce Rabbimiz nasip etsin teşekkür ediyorum” diye konuştu. Peyzaj üretimi konusunda Yalova bölgesinin Türkiye’nin en güçlü bölgelerinden birisi olduğunu dile getiren Başkan Silpagar, Çiftlikköy’ün süs bitkileri ve kesme çiçekçilikteki yerini belirtecek ürünlerle birlikte ilçenin tanıtımını en güzel şekilde sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi.

 

4 GÜN AÇIK KALACAK

 

Bu yıl 11’inci kez yerli ve yabancı ziyaretçilere kapılarını açan uluslararası bir fuar olan CITYTECH, sektördeki son gelişme ve teknolojileri kullanıcılarına aktarmak amacıyla, üretici ve tüketiciyi bir araya getiriyor. CITYTECH 11.Uluslararası Belediye ve Çevre Ekipmanları Fuarı, 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında açık kalacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.