‘Paranı Sakla Daha İyi Yaşa’

Türk Ulusal Ajansı ve Avrupa Birliği desteğiyle ‘Paranı Sakla Daha İyi Yaşa’ isimli bir proje düzenlendi. Türkiye dahil olmak üzere 4 ülkenin katılımı ile gerçekleşen projede Yalova ili Yunanistan, Macaristan ve Bulgaristan ülkelerinden temsilcileri ağırladı.

Anasayfa Ekonomi, Güncel 23 Eylül 2017 79 Okunma
‘Paranı Sakla Daha İyi Yaşa’

 

 

  • Türk Ulusal Ajansı ve Avrupa Birliği desteğiyle ‘Paranı Sakla Daha İyi Yaşa’ isimli bir proje düzenlendi. Türkiye dahil olmak üzere 4 ülkenin katılımı ile gerçekleşen projede Yalova ili Yunanistan, Macaristan ve Bulgaristan ülkelerinden temsilcileri ağırladı.

 

Türk Ulusal Ajansı ve Avrupa Birliği desteğiyle ‘Paranı Sakla Daha İyi Yaşa’ isimli bir proje gerçekleştirildi. Proje, Türkiye’nin ev sahipliğinde Yunanistan, Macaristan ve Bulgaristan ülkelerinden toplam 32 katılımcıyı ağırladı. Öğretmenevi’nde gerçekleşen projede Kuveyt Türk Bankası Yalova Şubesi’nden Ahmed Bulunmaz bir seminer verdi. Bulunmaz, genç katılımcılara finansal okur-yazarlık seviyelerini arttırma, bütçe ve para yönetimi konularında bilinçlenmelerini sağlama, bütçe yönetimini ayarlama gibi konuları anlatarak bir sunum yaptı. 4 ülkenin katılımı ile gerçekleşen projede gençler farkındalık kazandılar. Ayrıca, Yalova’ya gelen katılımcılar ilin kültürünü tanıyarak, kültürler arası bir sentez sağladılar. 18- 30 yaş aralığından oluşan katılımcı gruba, katılımlarından ve kazanımlarından dolayı uluslar arası Youthpass Sertifikası takdim edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co