PEUGEOT YALOVA’DA

Uzun yıllardır Türkiye pazarında bulunan güçlü Fransız markası Peugeot, 25 yıldır otomotiv sektöründe olan Soysal Otomotiv SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Soysal vasıtasıyla Yalova’ya ilk bayisini kazandırdı.

 

 

Açılışa katılan Ak Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve davetliler bol kazanç dileklerini ilettiler. Yalova gibi gelişmeye müsait bir şehir için iyi bir yatırım olacağını söylediler.

 

 

Peugeot Türkiye Genel Müdürü Pernet Lövren, Yalova’ya ilk kez bayi açılacağını duyduğunda çok sevindiğini ve Türklerle çalışmaktan çok memnun olduğunu belirtti. Soysal Otomotiv SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Soysal açılış konuşmasında ‘’Peugeot ailesine dahil olmaktan büyük onur duyuyoruz. Peugeot gibi güçlü bir markanın Yalova gibi gelişmeye açık ve güzel şehrimize taşıdığımız için çok mutluyuz ve inşallah Yalova’ya en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.’’ Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.