ŞİMDİ GÖZDE OLANLAR YEŞİL ÇAY BAHÇELERİ

Spread the love

Çiftlikköy’de Devlet Hastanesi Ek Binası arkasında yeşilliğiyle dikkatleri çeken bir çay bahçesi açıldı. Açılışı Çiftlikköy Belediye Başkanı Murat Silpagar yaptı. Adeta yeşil bir parkı andıran çay bahçesi açılışa katılanlar tarafından çok beğenildi.

 

Çay bahçesinin ortaklarından Münür Aydın “İnsanlar artık yeşili arar oldu. Bizim en önde gelen özelliğimiz yeşilliğimizdir. Yakında çok daha yeşil olacağız” dedi.

 

 

Açılışa katılan Tema Vakfı Yalova Temsilcisi Faruk Tezcan “Yeşil alanların giderek yok edilmesi insanları yeşile hasret bıraktı. Bu nedenle yeşil alanı çok olan çay bahçeleri, restauranlar ve benzeri işletmeler daha çok rağbet görüyor. Çay bahçesini yeşil bir park halinde düzenleyip açan öğrencim Münür Aydın’ı kutluyorum. Daha ileri aşamada botanik park haline dönüştürmek istemesi de çok olumlu” dedi.

 

Eşim Nermin Tezcan’la birlikte öğrencim Münür Aydın’ı yeşile verdiği değerden dolayı kutluyoruz. Bol kazançlar diliyoruz. Yakında meşhur olur. Ortağı Urfalı İsmail Karadağ. Yalova’da en iyi Urfa kebabı yemek isteyenler Elit Çay Bahçesi ve Kebapçısı sizi bekliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.