SUBAŞI’NIN GURUR GÜNÜ

Spread the love

AK Partili belde belediyeleri arasında proje dalında Türkiye birincisi olan Subaşı Belediyesi, Ankara ATO Congresium’da düzenlenen törenle ödülünü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

 

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, aldıkları ödülün kendilerine gurur verdiğini, ödülün alınmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca bu yıl 6’ıncısı düzenlenen “Yerel Yönetimler Proje Yarışması” belde belediyeleri arasında Türkiye birincisi Subaşı Belediyesi oldu. Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ödülünü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ödüllerini alan Yerel Yönetimler Proje Yarışması’nda sosyal projeler ve kent ekonomisine katkı kategorilerinde dereceye giren belediye başkanları ile ekiplerini tebrik etti.

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen ‘Yerel Yönetimler Proje Yarışması’nın, AK Partili belediyelerce hayata geçirilen özgür ve orijinal çalışmaların tüm Türkiye’ye tanıtılması açısından önemine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkede artık 2019’da dördüncü dönemine girecek ve esasında 1994’e kadar götürülebilen çok daha köklü bir geçmişi olan bir ‘AK Parti Belediyeciliği’ modelinin ortaya çıktığını ifade etti.

‘BİZİM İÇİN BÜYÜK GURUR’

 

Bu ödülün kendileri açısından büyük öneminin olduğunu dile getiren Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “AK Parti Genel Merkez Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen, AK Partili yerel yönetimlerin bir yıl boyunca yaptıkları ve uyguladıkları projelerin değerlendirmeye tutulduğu çalışmada Subaşı Belediyemizin projesi de ödüle layık görüldü. Bu önemli gururu yaşamamızakatkısı olan Belediye Meclis üyelerimize, teşkilat üyelerimize, personelimize ve değerli Subaşılı hemşerilerimize teşekkür ederim. Aldığımız ödülün bizim açımızdan önemi büyük” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.