YALOVA BELEDİYESİ VE YALOVA SEYAHAT’TEN TANITIM ATAĞI

Spread the love

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gencer arasında kentimizin tanıtımına katkı sağlamak için protokol imzalandı.

 

Karşılıklı imzalanan protokolle Yalova Belediyesi logosu ve Yalova Seyahat logolarının kooperatif araçlarında kullanılması aynı zamanda kentimizin simgesi olan Yürüyen Köşk logosuyla birlikte araçların üzerinde görsellerinin kullanılmasını içeriyor.

 

 

Yalova Seyahat firmasıyla yapılan karşılıklı protokolle Yalova’nın tanıtımına büyük bir katkı sağlanacağını belirten Başkan Salman; “Yalova Seyahat ile yapmış olduğumuz bu protokol ile kentimizi daha iyi tanıtacağımıza inanıyorum. Özellikle otobüslerimizin üzerinde yer alan Yürüyen Köşk görseliyle birçok noktaya daha iyi ulaşarak kentimizin tanıtımına katkı sağlamış olacağız. Atılan bu imzaların her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Gencer, “Görsellerin Önünde Fotoğraf Çektiriyorlar”

 

Yalova Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gencer ise; “İlimizin simgesi olan Yürüyen Köşk logolarının otobüslerimizde yer alması hem görsel olarak hem de tanıtım amacıyla çok güzel oldu. Yolcularımızın birçoğunun değişimin farkına vardığına inanıyorum. Öyle ki yolcularımızın birçoğu ya seyahat öncesi ya da seyahat bitiminde görsellerin önünde fotoğraf çektiriyorlar” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.