YALOVASPOR HEDEF BÜYÜTTÜ

Spread the love

Yalovaspor kulübü koltuğuna oturan çiçeği burnunda başkan Ali Demirhan düzenlediği basın toplantısı ile gelinen son noktayı ve projeler ile hedefleri açıkladı.

 

Demirhan “Yalovaspor bu sene Şampiyon olacak ve Bal ligine çıkacak. Kulübün 4.5 Milyon TL borcu var. Borçları yapılandirıyoruz.

 

 

Takımda 2 Futbolcumuz var iken, kısa zamanda 20 yeni Futbolcu transfer ettik. Yerel takımlardan transferimiz oldu, ayrıca Bursa ve Başakşehir ‘den de futbolcu transfer ediyoruz. İsmail Dilsizoğlu hocamız teknik ekibini kurdu, kendisi 2.lig de de hocalık yaptı, takımımızı kurumsal kimlikle yöneteceğiz. Önümüzdeki sene maçlarımızda Aileleri ve Bayanları stadlarda görmek istiyoruz, eskisi gibi maçlara gelsinler. Stadta da İl Müdürlüğünün de izni ile yeni düzenlemeler yapacağız. Hedefimiz Süper Lige çıkmak, örneğimiz Başakşehir kulübü, buda olmayacak bir şey değil, alt yapıya önem vereceğiz.

 

 

Bu takım Avrupada da oynatabilir.

 

Yalovaspor şu an toparlama aşamasında, her türlü desteğimiz kulübümüzün arkasındadır. Biz spora destek vererek Yalova da sorun olan uyuşturucu ile de mücadele edeceğiz. Bize zaman verin, sabredin, güzel işler yapacağız” açıklamasında bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.