CUMHURİYETİMİZİN 94.YILINI KUTLU OLSUN

Spread the love

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN 29 ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.

 

Becan mesajında; “Cumhuriyetimizin ilanı, en zor şartlarda dahi milletimizin her türlü olumsuzlukları yenerek, omuz omuza mücadelesi sonucu ayakta kalışının ve ileriye hızla atılışının eseri olarak bizlere gurur vermektedir.

 

Çağdaş, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan ülkemizi, Atatürk’ün gösterdiği hedefe taşıyabilmenin Atatürk’ün ilke ve inkılâpları ışığında çok çalışmaktan geçtiğini hiçbir zaman unutmamalıyız.

 

Demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, dil, din, ırk, inanç ve cinsiyet farkı gözetmeksizin bütün vatandaşlarımızın ortak adıdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde Türk Milleti’nin destansı kahramanlığı ile kurulan Cumhuriyetimizin 94’üncü yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz.

 

Büyük milletimizin Cumhuriyet Bayramını şahsım, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimiz adına kutlar; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımla anar, saygılarımı sunarım.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.