FİKRİ IŞIK TAVŞANLI BELEDİYE HİZMET BİNASINI AÇTI

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Tavşanlı beldesi yeni belediye binası ve toplu açılış törenine katıldı.

Anasayfa Siyaset 21 Ekim 2017 96 Okunma
FİKRİ IŞIK TAVŞANLI BELEDİYE HİZMET BİNASINI AÇTI

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Tavşanlı beldesi yeni belediye binası ve toplu açılış törenine katıldı.

 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, toplu açılış töreni için geldiği Yalova’dan Amerika’ya seslendi. Işık, “ABD, Rakka’nın yönetimini PKK, YPG, PYD terör örgütüne teslim etmemelidir” dedi.

 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın Altınova ilçesine gelişinde Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yalova Milletvekili Fikri Demirel ve Altınova Belediye Başkanı Metin Oral tarafından karşılanan Başbakan Yardımcısı Fikri Demirel, ilk olarak Hersek Köyündeki tarihi Hersekzade Ahmet Efendi Camii’ni ziyaret etti. Öğlen namazını tarihi camide kılan Işık, Hersekzade Ahmet Efendi’nin mezarını da ziyaret etti.

 

Altınova ilçesinde hizmete giren halk plajını da gezen Başbakan Yardımcısı Işık, daha sonra toplu açılış törenine katılmak üzere Tavşanlı beldesine gitti.

 

Tavşanlı belediye başkanı Kadri Çiçek’in belediye ve hizmetlerini içeren konuşmasının ardından sırasıyla Ak parti milletvekili Fkri Demirel ve Yalova valisi Tuğba Yılmaz kısa bir selamla konuşması yaptılar.

 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, ise konuşmasında ulusal konularda bilgiler verdi. Işık “Yalova benim çok sevdiğim bir il. Başka özveri ile çalışan tavşanlı belediye başkanı Kadri Çiçek’i tebrik ederim. belde belediyesi olmasına rağmen çok güzel bir beleidye binası yapmış Ayrıca hizmete açtığımız diğer hizmetlerde 3.000 kişilik belde belediyesinni yapacaklarınının çok üstünde. Eskiden Belediyeler maaşları ödeyemezdi. Kendisini tebrik ediyorum.

 

Ardından Başbakan Yardımcısı Fikri IşıkTavşanlı Belediyesi tarafından yapılan yeni belediye hizmet binası, Kur’an kursu, taziye evi ve su deposunun toplu açılışını gerçekleştirdi. Işık, buradaki açılışın ardından Kocaeli’deki bir düğüne katılmak üzere Yalova’dan ayrıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co