HERSEKSPOR’DAN BAŞKAN’A PLAKET

Hersekspor Yönetimi, takıma verdiği katkılardan dolayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a plaket verdi.

Anasayfa Spor 11 Ekim 2017 22 Okunma
HERSEKSPOR’DAN BAŞKAN’A PLAKET

Hersekspor Yönetimi, takıma verdiği katkılardan dolayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a plaket verdi.

 

Hersekspor Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Akyol ve Hersekspor Teknik Sorumlusu Kadir Kösem, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

TEŞEKKÜR

 

Ziyarette takıma katkılarından dolayı Başkan Oral’a plaket taktim eden Hersekspor Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Akyol, “Hersekspor hedeflerine ulaşabilmek için büyük gayret içerisinde. Altınova Belediyespor bizim için çok önemeli bir örnek. Hersekspor’dan Altınova Belediyespor’a futbolcular kazandırabilmek bizim için en hedef. Takımımıza verdiğiniz destekten dolayı size ve ekibinize teşekkür ederim” dedi.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

“SPORA BÜYÜK ÖNEM VERİLİYOR”

 

İlçede sporun her dalına büyük önem verdiklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Spor en başta gençlerimizi kötü alışkanlıklardan, olumsuz ortamlardan uzaklaştırır. Sağlıklı bir yaşam spordan geçer. Biz de ilçemizde sporun yaygınlaşıp gelişmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Herseksporumuza da ligde başarılar dileriz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co