HÜMEYRA BEŞER, MİLLİ TAKIM’DA

Altınova Belediyespor Tekvando Takımından Hümeyra Beşer, Milli Takıma davet edildi.

Anasayfa Spor 18 Ekim 2017 67 Okunma
HÜMEYRA BEŞER, MİLLİ TAKIM’DA

Altınova Belediyespor Tekvando Takımından Hümeyra Beşer, Milli Takıma davet edildi.

 

Altınova Belediyespor Kulübü sporcusu Hümeyra Beşer, büyük bayanlarda 10-12 Kasım tarihlerinde yapılacak olan Balkan Şampiyonası için Milli Takıma seçildi.

 

BÜYÜK BAYANLARDA

 

Altınova Belediyespor sporcusu Hümeyra Beşer, 10-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne’de yapılacak olan Balkan Şampiyonası için Tekvando Türk Milli Takımı’na davet edildi. 62 kiloda büyük bayanlarda ülkemizi temsil edecek olan Hümeyra Beşer, 3 yıldır Altınova Belediyespor bünyesinde tekvando yapıyor. Edirne’de Hümeyra Beşer’in Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ yalnız bırakmayacak.

 

 

HEDEFİMİZ MADALYA

 

Altınova Belediyespor Tekvando takımı olarak antrenmanları düzenli olarak yaptıklarını ifade eden Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Hümeyra Beşer’in Milli Takım’a çağrılmasını bekliyorduk. Bunun için çok mutlu ve gururluyuz.  Bu şampiyonaya yönelik çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Hedefimiz kürsüye çıkarak Altınova ve Yalova’ya madalya getirmek” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co