MÜJDEYİ İLK OLARAK BAŞKAN SALMAN’A VERDİ

Yalova Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güler Arkan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

 

Geçtiğimiz günlerde Yalova Üniversitesine Rektör Vekili olarak atanan Prof. Dr. Güler Arkan, Başkan Salman ile karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Prof. Dr. Alkan ilk işinin Üniversite logosunu değiştirmek olduğunun müjdesini de Başkan Salman’a vererek çalışmalarını bu yönde yaptığını belirtti.

 

 

Yeni görevinde rektör Arkan’a başarılar dileyen Başkan Salman; “Öncelikle Yalova’da ki yeni görevinizin sizlere hayırlı olmasını dilerim. Zor süreçlerden geçen ve sürekli rektör değiştiren bir üniversite olan Yalova Üniversitesi’ndeuzun yıllar hizmet etmenizi canı gönülden isterim. Yalova Üniversitesini istediği yerlere getireceğinize inanıyorum. Çünkü geçmişe bakıldığından bu güne kadar çok zaman kaybedildi. Bunun hem Üniversite’ye hem öğrencilere hem de Yalova’ya büyük zararı oldu. Üniversiteyi bilen biri olarak söylüyorum; 2008 yılından bu güne kadar diğer illerde bizden sonra kurulan Üniversite’ler dahi ilerleme kaydederken biz Yalova üniversite olarak geri kaldık. İnşallah yapacağınız çalışmalar sayesinde istediğimiz seviyeye ulaşırız” dedi.

 

Yalova Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güler Arkan ise; “Yalova’nın tam bir Üniversite şehri olduğunu belirtmek isterim. Ben idealist ve çalışkan bir yapıya sahibim. Biraz zaman alacak olsa bile Yalova Üniversitesini istediği yere getireceğiz. Ayrıca ilk işim olarak Yalova Üniversitesi Logosu üstünde çalışmalar yapıyorum. Burada herkes logoyu içine sindiremediğini görüyorum. Bu konuda çalışmalarımızı hızlandırmış durumdayız. Belli seçenekleri kamuoyuna sunacağız ve kabul olursa Üniversite’nin logosunu değiştireceğiz” dedi.

Please follow and like us:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+
http://www.yalovacevre.com/2017/10/mujdeyi-ilk-olarak-baskan-salmana-verdi">
YOUTUBE