YALOVA’DA İŞ HAYATI YENİ HİZMETLERİ BİA YÖNETİMLE TANIYACAK

Spread the love

Kentimize yeni bir soluk getiren, ilkleri sunmayı amaçlayan BİA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI firması 12 Ekim 2017 Perşembe günü Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Meclis Başkanı Cemil Demiryürek, YTSO Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyeleri ve birçok davetlinin katılımıyla iş hayatına merhaba dedi.

 

Şirketlerin yönetimsel ihtiyaçlarını karşılamakta metodik ve bilimsel bir bakış açısı kullanarak Yalova’da fark yaratmayı amaçladıklarını ifade eden firma sahibi BÜŞRA AKKANAT 2015 yılında Yalova’ya gelin olarak geldiğini, İstanbul’da 3 yıllık bankacılık deneyimi, farklı şirketlerde 5 yıllık finans alanındaki uzmanlığından sonra Yalova’da yaklaşık 2 yıl görev yaptığı finans ve muhasebe departmanındaki görevini bebeğinin dünyaya gelmesiyle sonlandırdığını, çalışma hayatındaki tecrübelerini kurduğu BİA Yönetim Danışmanlığı firması ile Yalova’da bugüne kadar hizmeti sağlanmamış alanlarda sürdürmeyi hedeflediğini belirtiyor.

 

 

BİA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI, NE İŞ YAPIYORSUNUZ SORUSUNA ÖZETLE ŞU KONU BAŞLIKLARI İLE YANITLIYOR.

 

  1. FİNANSAL CHECK – UP

 

Finansal Uzmanı’nın size sunacağı tüm hizmetleri, toplam bankacılık ve finans yöneticiliğindeki deneyimimizi ve bilgi birikimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli ve düzenli danışmanlık hizmeti olarak ve/veya proje bazlı çalışmalar ve raporlamalar olarak çeşitli paketler halinde sunulmaktadır.

 

Hedefimiz, finansal danışmanlığını yapacağımız çözüm ortaklarımıza hizmetlerimizle, firmanın karlılığına direkt etkisi bulunan “genel finansman giderlerini azaltmak ve firma sahibinin işletmesini büyütmesi için en değerli unsur olan “zaman” konusunda tasarruf sağlamaktır.

 

  1. E-DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

 

KEP, E-İMZA, E-FATURA, E-DEFTER, E-ARŞİV FATURA VE E-SAKLAMA gibi e-dönüşüm hizmetlerini tek başına bütünleşik olarak mevzuata ve uluslararası standartlara uygun şekilde sağlayan ülkemizin ilk ve tek kuruluşu olan TÜRKKEP’in Yalova’daki Başvuru Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

 

  1. MARKA PATENT DANIŞMANLIĞI

 

Ticari ve Fikri mülkiyetinizi yasalar ile korumak için Marka Tescilinizi yaptırmanız gerektiğini, olası bir itilaf durumunda marka tescilinden doğan haklarınız ile diğer işletmelerin tabelalarını indirip, faaliyetlerini sonlandırmaya kadar varan ve yasalar ile güvence altına alınan pek çok hakka sahip olacağınızı unutmayın. Bu konuda sizlere çözüm ortaklarımız ile hizmet veriyoruz.

 

  1. FİRMANIZA YAKIŞIR YÖNETİM SİSTEMLERİ KURAR VE YAŞATIR

 

Konularında uzman ekibimizle, firmanızın ihtiyaç duyduğu yönetim sistemleri konusunda danışmanlık veriyor, firmanıza yakışır sistemlerin, içselleştirerek tanımlanması, yürütülmesi ve Akredite bir kuruluşça belgelendirilmesi süreçlerini birlikte yaşıyoruz.

 

  1. FİRMANIZIN MARKA İMAJIYLA KURUMSAL YAPILANMASINDA REHBERLİK YAPAR

 

Firmanızı profesyonel bakış açısıyla, kurumsal yönetim ve değişimini birlikte yönetiyoruz.

 

Mevcut durum analizi ile başlayan süreci ve firmanızın kurumsal yapılanma çalışmalarını birlikte yönetiyoruz.

 

  1. PERSONELLERE ORYANTASYON, MOTİVASYON MESLEKİ GELİŞİM VE HİZMETLERİ SUNAR

 

Çalışanlarınızın bilgi, beceri ve tutumlarında, performansında, çalışma ortamında, motivasyonunda iyileştirmeyi ve kurum kültürünü yaygınlaştırmayı amaçlayan eğitim hizmetleri veriyoruz.

 

  1. ŞİRKET KURULUŞU, BİRLEŞME, BÖLÜNME VE TÜR DEĞİŞİKLİĞİ İŞLEMLERİNDE DANIŞMANLIK YAPAR

 

Ticari işletmelerin kuruluşlarından, sona ermelerine kadar tüm safhalarla ilgili doğru karar alınması ve bu işlemlere ait doküman hazırlıklarının yapılarak MERSİS sistemine girilmesi işlemleri firmamız tarafından yürütülmektedir.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.