BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN TÜGVA’YA ZİYARET

Çınarcık Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) öğrencileri, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği’ne ziyarette bulundu.

 

Çınarcık Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) öğrencileri, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, bilim, sanat ve teknolojik gelişmelerden oldukça haşır neşir olan öğrenciler ile sohbet etti. TÜGVA’nın öğrencilere yönelik alanlarını anlattı.

 

 

Bugünün çocuklarının yaptığı çalışmaların gelecekte ülke açısından önemli bir yere sahip olacağını belirten Özyılmaz, “Gençlerin aktivitelerini daha etkin yürütebilmesi için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜGVA İl Temsilciliği olarak işbirliği protokolü imzaladık. Protokol kapsamında okullardaki öğrenci kardeşlerimiz ile temaslarda bulunuyoruz. Programlar gerçekleştiriyoruz. Dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıyız. BİLSEM, Yalova’da üstün yetenekli öğrencilerin bir araya geldiği bir okulumuz. Geleceğe yön verecek kardeşlerimizi ağırlamak bizleri mutlu etti. Yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip vakıfçılık modeliyle de BİLSEM ailesinin her zaman destekçisi olacağız” dedi.

 

Please follow and like us:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+
http://www.yalovacevre.com/2017/11/bilsem-ogrencilerinden-tugvaya-ziyaret">
YOUTUBE