CHP’DE EĞİTİM ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Spread the love

CHP Yalova İl Başkanlığı/ Eğitim Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen ÜTSE Programı açılımı ÜYELERİN TEMEL SİYASİ EĞİTİM POGRAMI eğitimi devam ediyor.

 

CHP Parti Okulu tarafından geliştirilen ve ülke çapında yaygınlaştırılan eğitimler de Parti Tüzüğü, Programı, İlkeleri ve Halkla İlişkileri sağlama üzerine oluşturmuş olduğu eğitim çalışmalarına aralıksız devam ediliyor. İl Eğitim Sekreteri Gamze S. Biçer yönetiminde Parti Okulunca belirlenen eğitimciler tarafından verilen ÜTSE Programı bu hafta da 2 gün sürecek ve eğitime katılanlarca oluşturulacak projelerin hayata geçirilmesi sonunda eğitimi tamamlanacaktır.

 

Geçtiğimiz aylarda ÜTSE eğitimlerini tamamlayanlara bu hafta CHP Parti Okulu tarafından KATILIM BELGELERİ teslim edildi. Katılım belgelerini kursu bitirenlere takdim eden Merkez İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Ertan Şener “ Parti Okulumuzun eğitim çalışmalarının başarıyla sürdürüldüğünü görüyorum. Katılım gösteren partililerimize Partimizin İktidar yolunda büyük görevler düşüyor. Başarılarınızın devamını dilerim. Eğitimin gücünü bu seçimlere farklı bir biçimde yansıyacaktır. Tüm Partili arkadaşlarımızın bu programı almalarını bekliyorum”  dedi ve Katılım Belgelerini teslim etti.

 

ÜTSE programlarına alınan talepler doğrultusunda devam edilecektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.