İYİ PARTİ’YE İYİ BAŞKAN! ÜNLEM ÜSTEL

Spread the love

İYİ PARTİ teşkilatlanma çalışmalarında, Yalova İl teşkilatını oluşturmak üzere Yalova İl Başkanlığını kurma görevini Ünlem Üstel’e verdi.

 

Ünlem Üstel yaptığı yazılı açıklamada;  Saygıdeğer Yalovalılar;

 

Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde Türkiye’mize umut olacak yüce milletimizin isteği ve desteği ile Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi’nin önderliğinde kurulan İYİ Parti’nin, Yalova’daki teşkilat kurma ve İl Başkanlığı kurma görevi tarafıma tebliğ edilmiştir. Öncelikle tarafıma bu görevi veren Genel Başkanımız Meral AKŞENER Hanımefendi’ye, Teşkilat Başkanımız Koray AYDIN’a, Merkez Yönetim Kurulu ve Kurucular Kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Bu aldığımız onurlu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimizi, görevi tebliğ eden Genel Merkez yönetimini ve milletimizin bizlerden beklentilerini öncellikle yüce Rabbimizin ve de Yalova halkının destekleri ile boşa çıkarmayacağız. Partimizi Yalova’da en üst düzeye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Partimizin kapıları tüm halkımıza açıktır. İYİ Parti İle Yalova ÇOK İYİ OLACAK. SAYGILARIMLA.

 

Ünlem ÜSTEL

İnşaat Mühendisi

İYİ Parti Yalova Kurucu İl Başkanı

 

 

ÜNLEM ÜSTEL’in  Özgeçmişi

 

1963 Yılı Yalova Doğumlu olan ve İlk, Orta, Lise Eğitimimi Yalova da tamamlayan Ünlem ÜSTEL,

1986 Yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik fakültesinden mezun oldu. Yalova da 650’e yakın başarılı bina projesine imza attı.

Aynı zamanda Yalova’nın ilk Belediye Başkanı olarak 13 yıl görev yapan, Rahmi ÜSTEL’in yeğeni de olan ÜSTEL;

  1. Hükümet döneminde Yalova il yönetiminde Bayındırlık Komisyon Başkanlığı ve daha sonraki yönetimlerde il yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundu.

Yalova’ya hizmet aşkı devam eden Ünlem ÜSTEL, 2004 Yılı yerel seçimlerinde Yalova Belediye  Başkan adayı olarak seçime girdikten sonra,

7 Haziran 2015 milletvekili seçimlerinde milletvekili adayı olarak Yalova da iyi bir ekip çalışması sonucu 26.778 oy alarak mevcut potansiyeli yüzde yüze yakın arttırma başarısı göstermiştir.

Evli ve Bir çocuk babası olan ÜSTEL,

Halen Yalova’da İnşaat Mühendisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.