KARDİYOLOJİ UZMANI DR. MURAT BİLGİN ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’NDE

Spread the love

Yeni yapılanması ve tıbbi- teknolojik alt yapısı ile Güney Marmara’da örnek gösterilen yeni hastane binasında hizmet sunmaya başlayan Özel Atakent Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat BİLGİN’i hekim kadrosuna dahil etti.

 

 

1981 yılında Sürmene’de doğan Uzm. Dr. Murat BİLGİN, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında dereceyle mezun oldu. Uzmanlığını da aynı üniversitede tamamlayan BİLGİN, 2013 – 2017 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2017 yılı kasım ayına kadar da Adana Özel Sezar Hospital’ da hizmet sundu.

27 Kasım itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Uzm. Dr. Murat BİLGİN, Kapak Hastalıkları, Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Koroner Arter Hastalığı, Hiperlipidemi, Kardiyak Aritmiler, Kongenital Kalp Hastalıkları, Ateroskleroz (Damar Tıkanıklığı), Atrial Fibial Fibrilasyon (Ritm Bozukluğu), Karotis Arter Hastalıkları ve Aort Anevrizması alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat BİLGİN, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.