ÖZTABAK “YALOVAMIZ İÇİN EĞİTİM ALANINDA ÖNEMLİ BİR YATIRIM”

Yakın zamanda temeli atılan Yalova imam hatip külliyesinde durmaksızın devam eden çalışmaları yerinde inceleyen AK parti il başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK ve teşkilat üyeleri inşaat alanında yapılacak projeyi inceleyerek yetkililerden projenin içeriği hakkında bilgi aldılar.

Anasayfa Güncel 15 Kasım 2017 48 Okunma
ÖZTABAK “YALOVAMIZ İÇİN EĞİTİM ALANINDA ÖNEMLİ BİR YATIRIM”

Yakın zamanda temeli atılan Yalova imam hatip külliyesinde durmaksızın devam eden çalışmaları yerinde inceleyen AK  parti il başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK ve teşkilat üyeleri inşaat alanında yapılacak projeyi inceleyerek yetkililerden projenin içeriği hakkında bilgi aldılar.

 

Ziyaret sonrası açıklama yapan Öztabak;  Erkek ve kız öğrencilerimizin eğitim alabileceği içerisinde 2 adet yurdun yer alacağı  Lojmanları ve idari binaları ile Osmanlı mimarisini andıracak olan bu projenin Türkiye’ de eğitim alanında örnek alınabilecek bir proje olacağına inanıyorum Bugün burada temeli atılan bu külliyemizin inşaat alanını teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte ziyaret ettik. Yetkili kardeşlerimizden projenin içeriği hakkında bilgiler aldık büyük bir azimle devam eden inşaatın Yalova’mıza çok şeyler katacağına inancım sonsuz şimdiden güzel YALOVAMIZA külliyemiz hayırlı olsun dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co