REKTÖR ALKAN YILDIZ ÜNİVERSİTESİN’DE

Spread the love

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güler Alkan, Başbakan Binali Yıldırım ve Milli Eğitim bakanı İsmet Yılmaz ile görüştü.

 

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güler Alkan Başbakan Binali Yıldırım’a Fahri Doktora unvanının verildiği Yıldız Teknik üniversitesinde düzenlenen törene katıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’in davetlisi olarak törene katılan Rektör Prof. Dr. Güler Alkan tören öncesi Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile de bir araya geldi.

 

Başbakan Binali Yıldırım’ı karşılayan heyette bulunan Rektör Prof. Dr. Güler Alkan Başbakan Binali Yıldırım’a fahri doktora ünvanı verilmesi nedeniyle tebriklerini iletti.

Karşılama töreninin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı Açılış törenine geçildi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’in konuşmalarıyla başlayan tören Başbakanımız Binali Yıldırım’ın konuşmaları ve kendilerine fahri doktora diplomasının tevcih edilmesiyle sona erdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Törenine kendilerini davet eden Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’e teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Güler Alkan, Rektör Prof. Dr. Bahri Şahin’i tebrik ederek yeni akademik yılın hayırlı olmasını diledi.

Rektör Prof. Dr. Güler Alkan törenin tamamlanmasının ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nden ayrıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.