YARDIM ET İZİ KALSIN PROJESİ

Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri; “Değerler Eğitimi Projesi” Kasım ayı etkinliğinde Yardımlaşma konusunu işliyor.

Anasayfa Eğitim 15 Kasım 2017 94 Okunma
YARDIM ET İZİ KALSIN PROJESİ

Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri; “Değerler Eğitimi Projesi” Kasım ayı etkinliğinde Yardımlaşma konusunu işliyor.

 

Değerler Eğitimi alanında uygulamaya konulan  “Yardım et, izi kalsın” sloganıyla başlayan sosyal sorumluluk projesi; öğrenciler arasındaki yardımlaşmayı, dayanışmayı, birlik ve beraberliği güçlendirecek aynı zamanda Müdürlüğümüzce başlatılan “Cerablus ve El Bab’ da Hayata Umut, Eğitime Destek Ol” yardım kampanyasına katkı sunmuş olacak. Projenin bir diğer hedefi de; İlimizde bulunan görme engelli öğrencilere “Sesli Kitap” hazırlamak.

 

 

 “Değerlerini Gelecek Nesillere Aktaramayan Bir Millet Yok Olmaya Mahkûmdur.”

 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN; İnsani ve vicdani değerleri ön plana çıkarıp, bunları gündemde tutacak ve “iyilikte yarışınız”´ düsturu ile hareket ederek, iyiliklerin hâkim olduğu bir dünyayı çocuklarımızla kuracağız.

 

Öğrencilerimizin kişilik gelişimlerini doğru yöneterek; topluma, sorun üreten değil çözüm üreten öğrenciler yetiştirmek temel hedeflerimiz arasındadır. Bu hedefle yapılmış olan “Yardım Et, İzi Kalsın Projesi” nde emeği geçen öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum. Böyle anlamlı projelerin; “Gözüne baktığımızda güzel değerlerle donanmış ve istikbâle güvenle bakacağımız nesillerin yetişmesine de vesile olmasını diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co