ALTINOVA’NIN TANITIMINA DEVAM

Spread the love

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hürriyet Ortaokulunda 7’nci sınıflara derse girerek, ilçenin tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ilgili bilgi verdi.

 

Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki ilk, orta ve lise öğrencilerine yönelik Altınova’nın Tanıtım Projesi devam ediyor. Hürriyet Ortaokulu’ndaki sınıflarda derse giren başkan Oral, ilk olarak öğrencileri belediyenin tanıtım videosunu izletti.

 

 

GEZİLER DÜZENLENECEK

 

Ardından ilçe ile ilgili genel bilgiler veren Başkan Oral, Hersek Lagünü Gölü ve flamingolar, Osmangazi Köprüsü, Çobankale, Hersekzade Ahmet Paşa Külliyesi, Hersek Sahili, çiçekçilik, kivi ve tersaneler konularına değindi.

 

İlçede kurulacak olan kütüphane ve müze hakkında öğrencilere bilgiler de veren Başkan Oral, her türlü öneri ve şikâyetlerin kendilerine iletilmesini istedi. Başkan Oral, havaların ısınmasıyla tüm öğrencilere yönelik ilçe gezileri düzenleneceğini açıkladı.

 

 

Hürriyet Ortaokulu öğretmenleri ile de bir araya gelen Başkan Oral, eğitimcilerle görüş alışverişinde bulundu. Başkan Oral’a sınıflardaki derslerde, Hürriyet Ortaokulu İlhan Aydan ve Müdür Yardımcısı Betül Verim eşlik etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.