DİKKAT! KALP KRİZİNİN YAŞI GENÇLEŞİYOR

Spread the love

Özel Atakent Hastanesi halka açık olarak hastanesinde bulunan Ömer Halisdemir Konferans Salonun’nda gerçekleştirdiği Sağlıklı Yaşam Seminerleri’nin ikincisi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat BİLGİN’ in katılımıyla 27 Aralık Çarşamba günü Saat 14.00’ de gerçekleşiyor.

 

 

Kalp krizinin görülme yaşının düştüğünü, sıklığının ise gittikçe arttığını belirten Özel Atakent Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat BİLGİN, kalp krizi anında yapılması gerekenler ile tanı ve tedavi yöntemleri hakkında seminer verecek. 27 Aralık Çarşamba günü Özel Atakent Hastanesi Ömer Halisdemir Seminer Salonunda saat 14.00’ de halkla açık olarak gerçekleşecek ve hastanenin sosyal ağlarında canlı yayınlanacak seminere tüm Yalova davetli.

 

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Murat BİLGİN Kimdir?

 

1981 yılında Sürmene’de doğan Uzm. Dr. Murat BİLGİN, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında dereceyle mezun oldu. Uzmanlığını da aynı üniversitede tamamlayan BİLGİN, 2013 – 2017 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2017 yılı kasım ayına kadar da Adana Özel Sezar Hospital’ da hizmet sundu.

 

27 Kasım itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Uzm. Dr. Murat BİLGİN, Kapak Hastalıkları, Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Koroner Arter Hastalığı, Hiperlipidemi, Kardiyak Aritmiler, Kongenital Kalp Hastalıkları, Ateroskleroz (Damar Tıkanıklığı), Atrial Fibial Fibrilasyon (Ritm Bozukluğu), Karotis Arter Hastalıkları ve Aort Anevrizması alanlarında sağlık hizmeti sunuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.