DSİ’DEN ALTINOVA’YA ZİYARET

Spread the love

DSİ 1. Bölge (Bursa) Müdürü Hayati Çelenk, sorumluluk alanındaki bölgelerde inceleme ziyaretleri çerçevesinde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

Orman ve Su İşleri Bakanlığı DSİ (Devlet Su İşleri) 1. Bölge (Bursa) Müdürü Hayati Çelenk, DSİ İzmit Şube Müdürü Cahit Aşkan ve beraberindeki heyet, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

 

 

BİLGİ VERDİ

 

DSİ 1. Bölge Müdürü Çelenk, sorumluluk alanlarındaki yatırım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade ederek, “DSİ 1. Bölge Müdürlüğünün merkezi Bursa olmak üzere Kocaeli ve Yalova illerini kapsamaktadır. Toplam 15 bin 125 kilometrekare alana sahip bu üç ilimizde 2011 verilerine göre, 4 milyon 460 bin 381 kişi (2011) yaşamaktadır. Bölgemizdeki sorunların çözümünü sağlayıp, yeni yatırımlar için tüm ekiplerimiz büyük bir gayret içerisinde görev yapmaktadır” dedi.

 

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçede DSİ ile ilgili sorunlar ve çalışmalar hakkında DSİ yetkilileriyle görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mimar Burak Özgöl de hazır bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.