KADINLAR MATİNESİ DEVAM EDİYOR

Spread the love

Yalova Belediyesi’nin her hafta Çarşamba günleri bir mahalle için düzenlediği ‘Kadınlar Matinesi’ devam ediyor. Bu haftaİsmetpaşa Mahallesi hanımları için yapılan kadınlar matinesi, programa katılan hanımlardan büyük beğeni topladı.

 

Düzenlenen organizasyon yoğun katılımla gerçekleştirildi. Yalova Belediye Başkan Vefa Salman, eşi Dilek Akdeniz Salman ile birlikte kadınlar matinesine katılarak hanımların eğlencesine ortak oldu. Birçok yaş grubundaki hanımın katıldığı kadınlar matinesinde, en çok dikkat çeken de İsmetpaşa Mahallesi’nde oturan ve Başkan Vefa Salman’ı çok seven 82 yaşındaki Hatice Özdemir’in Başkan Salman’ı daha yakından görebilmek için programa katılması oldu. Başkan Salman ile bir araya gelen Hatice Hanım, halk ile iç içe olan Başkan Salman’a başarılı çalışmaları için teşekkür ederek kendisiyle fotoğraf çektirdi.

 

 

Yalova’nın sevilen sesi Hakhan, her programda olduğu gibi ilk şarkısını seslendirerek programın açılışını gerçekleştirdi. Başkan Vefa Salman açılış şarkısında ise eşiyle ve programa katılan hanımlarla beraber dans etti.

 

Programın sonunda İsmetpaşa Mahallesi Umut Merkezi personelleri tarafından programa gelen hanımlara çiçek hediye edildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.